PROFHILO - molekuła młodości

                                         - Odzyskaj swój kontur twarzy -

       Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do mioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną "molekułą młodości".

Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory  stężeniu ( aż 64mg w jednej dawce ) oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego, dzięki czemu nie posiada wad chemicznej modyfikacji, powstał preparat o działaniu wielopoziomowym. Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry.

      Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się z miejsca wstrzyknięcia, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu odzyskuje swoją jędrność i elastyczność.

                                          Bioremodeling PROFHILO -

           Twój sposób na utracony owal  twarzy, zmarszczki i odmłodzenie skóry.

 

       Upływający czas nieubłaganie odbija się na naszej twarzy. Skóra wiotczeje, zmarszczki robią się bardziej widoczne, a my wyglądamy coraz starzej. To naturalny poces, który jest najczęściej obserwowany w dolnej i środkowej części twarzy. Z wiekiem policzki zaczynają "spływać" w dół tworząc tzw. "chomiki", linia żuchwy traci wyraźny kontur starając się coraz mniej wyraźna, a profil ulega rozmyciu.

      Zabieg z użyciem preparatu Profhilo wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki w obszarze policzkowym, podpoliczkowym, jak i w okolicy:kurzych łapek'. Wysmukla rysy twarzy przywracając odpowiednie napięcie skóry, jednocześnie liftingując linię żuchwy oraz górną część szyi. Rysy twarzy stają się wysmuklone i wyraźniej zarysowane, a cała twarz odmłodzona, dając tak oczekiwany efekt biorewolumetryczny.

       Zaaplikowana molekuła młodości Profhilo powoli i dlugotrwale dziala na skórę jak "milion sprężynek", które przywracają kontur twarzy i nadają utracony z biegiem lat efekt jedrności.

 

Jakich efektów można się spodziewać?

- przywrócenie utraconego konturu i profilu twarzy,

- redukcja zmarszczek,

- wysmuklenie dolnej części twarzy oraz poprawa naciągu skóry szyi,

- efekt liftinggu twarzy

- poprawa jędrnosci skóry,

- poprawa napięcia skóry,

- likwidacja opadniętych policzków, tzw. "chomików"

- wygładzenie "linii  marionetek" oraz okolicy ust,

- redukcja bruzd na linii żuchwy,

- poprawa głębokiego nawilzenia.

 

Przywrócenie utraconego konturu twarzy - opis zabiegu

     Użycie innowacyjnego preparatu Profhilo pozwala na zastosowaniu specjalnej techniki wstrzykiwania, ograniczając obszar iniekcji do jedynie do 10 wkłućw precyzyjnie wybranych, anatomicznych punktach, po obu stronach twarzy.

Iniekcja w miejscach, nazywanych Bio Estetycznymi Punktami iniekcji na twarzy, pozwala na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy. Powolne wstrzyknięcie preparatu sprawia, że zabieg bioremodelingu jest praktycznie bezbolesny, zmniejsza się również szansa powstania obrzękui zasinienia w miejscach wkłucia igły.

     W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, jednak w niektórych przypadkach, przy baedzo złym stanie skóry, zaleca się wykonanie dodatkowego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

 

Zalety zabiegu z wykorzystaniem molekuły młodości:

- wielopłaszczyznowy efektodmładzający,

- neutralizacja zwiotczenia skóry bez ingerencji chirurgicznej,

- ogólna, długotrwała poprawa wyglądu skóry twarzy,

- krótki czas trwania zabiegu,

- tylko Profhilo nie zawiera zadnych chemicznych czynników sieciujących,

- efekty utrzymują się najczęściej około 1-1.5 roku,

- zabieg jest  bezbolesny, wykonuje się jedynie 10 nakłuć.

 

                       Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega Profhilo?


    Koncepcja Profhilo opiera się na fachowej wiedzy z zakresu anatomii, dzięki której kwas hialuronowy aplikowany jest tylko w 10  wybranych punktów twarzy. to minimalizuje ból i skraca czas, który trzeba spędzić w gabinecie, osiągając przy tym maksymalne efekty.

 

Jakich efektów mozna się spodziewać?

Dzięki wstrzyknięciu kwasu w starannie wybrane punkty na twarzy, jej owal zostaje równomiernie podkreslony, a skóra staje się bardziej jędrna i wygładzona.

 

Kiedy pojawią się pierwsze efekty?

Efekty zaczynają być widoczne po kilku tygodniach. Po ok.miesiącu widać zdecydowana poprawę kondycji skóry, a pełny efekt pojawia się po ok.dwóch miesiącach.

 

Cena zabiegu

twarz    1200 zł

twarz, szyja   2300 zł