NUCLEOFILL - LIFTING NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

 

     Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy  i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinuleotydów.

Biostymulacja skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych  - odnowaskóry nastepuje dzięki zachodzeniu naturalnych procesów. W przypadku produktów bedących biostymulatorami, efekt potęguje się w czasie a terapia wymaga serii zabiegów.

     Polinukleitydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA I RNA, wystepujące w csłoci biokomptybilne z organizmem ludzkim. polinukleotydy mają zdolność przestrzennego przyłączania dużej ilości cząsteczek wody, zwiększając nawilżenie tkankowe, wpływają także na wzrost liczby i aktywność fibroblastów, czyli najwazniejszych komórek odpowiedzialnych za ciągłą odbudowę wielu składników skóry. Pozatym pełnia też ważną funkcję w zwalczaniu wolnych rodników oraz hamują fotostarzenie, skutecznie zabezpieczając skórę przed ekspozycją na słońce. Nucleofill jest innowacyjnym zabiegiem, który wykorzystując dobroczynne właściwości polinukleotydów, działa na trzech poziomach, pobudzając skórę do odbudowy.

 

Trzy mechanizmy działania

- Lifting - stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie,

- działanie antyoksydacyjne oraz eliminowanie wolnych rodników, które powstają na skutek wielu różnych czynników takich jak silny, długotrwały stres, palenie papierosów, oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, duzy wysiłek fizyczny, intensywne opalanie sie, nieodpowiednia dieta,

- nawilżenie - wiązanie przez polinukleotydy wody i zapewnienie długotrwałego nawodnienia macierzy pozakomórkowej, dzieki czemu skóra staje się nawilzona, jedrna i elastyczna.

 

Dla kogo zabieg?

zabieg Nucleofill przeznaczony jest dla każdego - niezaleznie od wieku i rodzaju skóry. Mozna go stosować jako profilaktykę oraz jako zabieg "naprawczy" i anti-aging.

     Wskazaniami do zabiegu sa: utrata elastyczności i objawy starzenia, skóra odwodniona, niedotleniona, pozbawiona blasku, wymagająca dogłębnego nawilżenia, narazona na stres oksydacyjny. Terapię wykorzystuje się również w celu redukcji rozstepów i blizn.

 

Wskazania

- rewitalizacja skóry i poprawa jej elastyczności

- redukcja wiotkości skóry - lifting

- terapia fotostarzenia i fotouszkodzeń

- regeneracja skóry

- poprawa nawilżenia skóry

- profilaktyka przeciwstarzeniowa

 

Przebieg zabiegu

     Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu igły. Produkt podaje się w specjalnie wyznaczonych tzw. punktach bioestetycznych na twarzy w jwj środkową i dolną część ( 5 nakłuć na jedną stronę twarzy po 0,15 ml ). Punkty te są bezpieczne ze względu na małe prawdopodobieństwo wystepowania yu naczyń krwionośnychi nerwów. procedura nie jest bolesna. Podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie mrowienie i rozpieranie. znieczulenie nie jest konieczne, jednak mozna zastosować u osób szczególnie wrazliwych.

    Przez 2-3 dni w obszarze zabiegowym może wystąpić zaczerwienienie, swędzenie, delikatny obrzek i tkliwość. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o działaniu uczulającym.

 

Ilośc i częstotliwosć zabiegów

     W celu uzyskania najlepszych efektów najlepiej wykonać serię 3-4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Po wykonanej serii, rekomendowane jest zrobienie tzw. zabiegu "przypominającego", podtrzymujacego efekty terapii - wykonuje się go co 4-6 miesięcy. Tal jak w przypadku innych zabiegów biostymulacyjnych, rezulr

taty narastają z czasem w miarę wykonywania kolejnych zabiegów. Jest to związana z nastepującą przebudową i regeneracją skóry. Substancje podane w preparacie dają bowiem skórze sygnał do rozpoczęcia procesu odnowy komórkowej.

 

Efekty terapii

     W wyniku zabiegów Nucleofill skóra zostaje wprowadzona w proces biostymulacji, dzieki czemu zaczyna się regenerować, ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu. Działanie antyoksydacyjne i nawilżające sprawia, że staje się ona wyraźnie odmłodzona. Drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra staje siępromienna i poprawi się jej koloryt. Efekty są wyraxne ale naturalne, bez zmieniania rysów twarzy.

 

Przeciwwskazania

- ciąża i laktacja

- schorzenia ogólnoustrojowe niewyrównane

- choroby nowotworowe

- iniekcje skóry, aktywna opryszczka

 

Cena zabiegu

- twarz  -  Nucleofill Strong  ( 1.5 ml ) -  1000 zł

- twarz, szyja  -  Nucleofill Strong  ( 2 x 1.5 ml )  -  1900 zł