Architect Peel to unikalny zabieg  marki Peel Mission, bazujący na właściwościach kwasów huminowych.Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z uplywem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

         Poszerzenie ujść gruczołów łojowych tzw. pory oraz nierównomierna tekstura skóry to nie tylko problem tłustej skóry, mogą być one efektem ubytku kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność skóry. Zmiany takie pojawiają sie wraz z upływem czasu. to efekt grawitacji, deficytów w obrębie rusztowania podskórnego, oraz wahań hormonalnych w okresie menopauzy.

 

        Architect Peel to zabieg stymulujący syntezę kolagenu, dzięki czemu:

zwęża pory,

wygładza teksturę skóry,

redukuje zmarszczki,

ujedrnia i napina skórę

wyrównuje ogólny koloryt skóry

 

 

Zabieg Architect Peel składa się z 3 kroków:

-STEP 1 DETOX PEELING

    stanowi idealne przygotowanie skóry do kolejnych etapów zabiegu. Bazuje na usieciowanej papainie, która wykazuje niezwykle skuteczne właściwiści złuszczające, jednocześnie nie powodując silnego zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Dodatkowo dzięki zawartości kompleksu bogatego w kwasy huminowe wykazujące działanie detoksykujące, skóra jest nawilżona i oczyszczona.

-STEP 2 BOOST ESSENCE 

    skoncentrowane serum, którego unikalne, wysokostężone składniki aktywne, głęboko penetrują w głąb skóry w celustymulacji procesów odpowiedzialnych za stabilne rusztowanie podskórne. Kompleksy bogate w kwasy huminowe, ekstrakt z kory drzewa mahoniowego oraz ekstrakt z albicji jedwabistej potęgują produkcję kolagenu 18-go, przyczyniając się do wygładzenia tekstury skóry, zwężenia porów, poprawy jej kondycji i minimalizacji zmarszczek.

-STEP 3 MASK 

      multiaktywna maska stanowiąca ostatni krok fazy aktywnej zabiegu Architect Peel. Niezwykle bogata formuła produktu, oprócz kwasów huminowych, zawiera kompleks trzech glinek, które potęgują efekt zwężenia porów, detoksykacji oraz wyrownania tekstury skóry. Dodatkowo ekstrakty z albicji jedwabistej i krwawnika regulują procesy naprawcze skóry, a kompilacja trzech olejów zapewnia efekt odżywionej, wygładzonej cery.

 

          Po zabiegu odczuwalne jest natychmiastowe wygładzenie tekstury skóry, odświeżenie naskórka, poprawa nawilżenia i rozświetlenia. Zabieg nie powoduje podrażnienia, zaczerwienienia i długiej rekonwalescencji terapii związanej z oczyszczaniem skóry.

                

* Czas trwania zabiegu:  1 godzina

 * Cena zabiegu:  250 zł                                                                     

 

** Zabieg można rozszerzyć o:

 Oczyszczanie wodorowe, Oxybrazję, Mezoterapią bezigłową, Ultradźwięki, Mezoterapię mikroigłową, Fale radiową Rf z laserem stymulującym.

 

Rekomendowane połączenia zabiegów:

 

Oczyszczanie wodorowe lub Oxybrazja + Mezoterapia bezigłowa / Ultradźwięki na ampułce + zabieg Architect peel  350 zł

Oczyszczanie wodorowe lub Oxybrazja + Mezoterapia mikroigłowa na ampułce + zabieg Architect peel 400 zł

Oczyszczanie wodorowe lub Oxybrazja + Fale radiowe Rf + zabieg architect peel 400 z

 

** Zabieg obejmuje twarz, szyję, dekolt

** Czas trwania zabiegu  2 godziny