Zabieg s TCA przeznaczony do powierzchownej, chemicznej esfoliacji naskórka typu "soft". Bazuje na pochodnej kwasu trichlorooctowego, która wykazuje analogiczne właściwości do TCA.

 

sTCA składa się z 3 kroków zabiegowych:

 

 KROK 1-produkt sTCA STEP 1

łączy właściwości proteolityczne 40% karbamidu oraz złuszczające kwasu mlekowego, dzięki czemu pobudza do rozluźnienia wiązań miedzykomórkowych i skutecznie przygotowuje skórę na kolejne kroki zabiegu.

 

KROK 2- produkt  sTCA  STEP 2

przeznaczony jest do powierzchownej, chemicznej eksfoliacji naskórka typu "soft". Rekomendowany dla skóry o nierównomiernej strukturze oraz potrzebującej rewitalizacji. Bazuje na pochodnej kwasu trichlorooctowego- soli sodowej kwasu trichlorooctowego, która wykazuje analogiczne właściwości do TCA, wyróżniając się dodatkowymi atutami- pozwala na redukcję niedoskonałości skóry przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa procedury. Składniki peelingu ponadto pobudzają do działania fibroblasty, stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Doprowadzają do przebudowania skóry, zapobiegając wiotczeniu i utracie elastyczności.

 

KROK 3- maska  sTCA  STEP 3

stanowi nieodłączny etap zabiegu, a swoją skuteczność pielęgnacyjną zawdzięcza unikalnej formule bazującej na pochodnej kwasu trichlorooctowego, kwasów winowego i salicylowego. Kluczowy komponent produktu- pochodna TCA, zapewnia efekt wygładzenia skóry, natomiast kwas winowy wspomaga syntezę ceramidów, które odpowiadają za utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia w tkance. Jego działanie uzupełnia niacynamid, który hamuje transepidermalną utratę wody oraz stymuluje produkcję elementów barierowyc skóry. Składniki maski działają dwukierunkowo, z jednej strony stymulują złuszczanie zrogowaciałych komórek naskórka, natomiast z drugiej, wspomagają proces restrukturyzacji, napięcie i zwartość skóry.

 

 

WYRÓŻNIKI ZABIEGU:

SOFT-powierzchowne działanie złuszczające,

SAFE-bezpieczny zabieg,

SIMPLE- prosta recepta recepta na piękną skórę,

SPECTACULAR- wystarczy jedna sesja zabiegowa

INNOWACJA- unikalna receptura bazująca na pochodnej TCA ( soli sodowej kwasu trichlorooctowego ), która pozwala na redukcję niedoskonałości skóry przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa procedury.

 

Zabieg sezonowy: jesień-lekka zima-wiosna

Czas trwania zabiegu: 1 godz

Cena zabiegu: 300 zł

Zabieg obejmuje twarz, szyję, dekolt. Klient otrzymuje do domu dwa produkty: step 1 i step 3, na dwa dni w celu kontynuacji działania zabiegu.