OCZYSZCZANIE WODOROWE  -  HYDROGENIUM +

 

Jak działa oczyszczanie wodorowe?

     Podstawą zabiegu HYDROGENIUM+   oczyszczanie wodorowe jest aktywny wodór wytwarzany dzięki zastosowaniu wysokiej jakości generatora. Urządzenie usuwa z wody tlen oraz niekorzystne jony chloru, siarki, fosforu i nasyca ją aktywnym wodorem oraz korzystnymi jonami wapnia, magnezu i potasu. HYDROGENIUM+ umożliwia aplikacje tych dobroczynnych substancji pod ciśnieniem. W ten sposób uzysjujemy także efekt peelingu zewnętrznych warstw naskórka.

     Aktywny wodór jest najsilniejszym ze znanych antyoksydantów. Aparatura HYDROGENIUM+ wykorzystuje z powodzeniem jego biofizyczne właściwości. Jest to najmniejszy z pierwiastków i z łatwością wnika w głąb struktur skóry, gdzie wiąże się z najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi. Skutecznie je neutralizuje pozbawiając szkodliwych dla skóry właściwości. Następnie w postaci wody jest wydalony z organizmu.

 

 

Czy warto zrobic oczyszczanie wodorowe twarzy?

    Silne właściwości antyoksydacyjne jonów wodoru sprawiają, że nie ma on sobie równych w walce z wolnymi rodnikowym starzeniem się skóry. Niemal dosłownie "wymiata" z niej wolne rodniki. Spowalnia, a nawet hamuje w ten sposób procesy starzenia już na poziomie komórkowym. Aktywny wodur działa przeciwzapalnie i dlatego  zabieg wspomaga leczenie trądziku pospolitego.

 

 

Oczyszczanie wodorowe - dla kogo i kiedy?

    Oczyszczanie wodorowe HYDROGENIUM+ jest zabiegiem  całorocznym dla każdego typu skóry w każdym wieku a szczególnie dla osób borykających się  z łagodnym lub średnio nasilonym trądzikiem pospolitym. Oczyszczanie wodorowe wspomaga leczenie trądziku, działa oczyszczająco, przeciwzapalnie.  Bez wątpienia zabieg HYDROGENIUM jest najlepszą propozycją dla osób narażonych na działanie stresu i zanieczyszczeń środowiska. Poprawi efektywne funkcjonowanie skóry doprowadzając do spowolnienia procesów starzenia. Nada skórze promienny i zdrowy wygląd. Aktywny wodór działa przeciwstarzeniowo " wymiata wolne rodniki". Zastosowanie w zabiegu fal radiowych RF bipolarnych dla skóry wymagającej zagęszczenia, zadziała pojędrniająco dając efekt liftingu ( tzw. bezinwazyjny termolifting ).

 

    Zabieg HYDROGENIUM+ składa się z 2 etapów z wykorzystaniem aktywnego wodoru: H2 peel, H2 jet, a także uzupełniony jest o aplikacje substancji aktywnych  z wykorzystaniem elektroporacji zwanej także mezoterapia bezigłową lub fal radiowych Rf bipolarnych. Fale radiowe RF bipolarne działają na zasadzie podgrzania tkanek, co skutkuje  ujędrnieniem i zagęszczeniem skóry  tzw. termolifting skóry.

    Zabieg umożliwia nie tylko wykorzystanie możliwości aktywnego wodoru, lecz także wprowadzenie preparatów aktywnych skutecznie w głąb skóry oraz zadziałaniu na skórę liftingująco i ujędrniająco. Dzięki temu daje możliwość holistycznego podejścia do jej pielęgnacji i wykorzystania w pełni osiągnięć współczesnej kosmetologii.

 

>>> Urządzenie Hydrogenium + wzięło udział w badaniu naukowym 

         Wydział Nauk o Zdrowiu, Instytut Nauk Medycznych, Uniwessytet Opolski

 

        Temat badań:

>>>Wpływ zewnętrznego oczyszczania wodorowego na parametry skóry i trądzik pospolity u dorosłych kobiet.

      W badaniu wzięło udział 30 kobiet. Wnioski:  Zewnętrzne oczyszczanie wodorowe jest skuteczną i bezpieczną metodą leczenia trądziku pospolitego. W pracy tej naukowcy przeprowadzili badania na osobach zmagających się z trądzikiem pospolitym i wykazali, że oczyszczanie wodorowe jest bezpieczne i skuteczne w zmniejszaniu wykwitów skóry trądzikowej i może poprawić stan i wygląd skóry poprzez zmniejszenie wydzielania łoju i zwiększenie poziomu nawilżenia u modych kobiet.   Badanie wykazało, że zabieg oczyszcznia wodorowego, opracowany dla koiet z łagodnym lub umiarkowanym trądzikiem, doprowadził do znacznej poprawy stopnia nasilenia trądziku oraz ogólnego wyglądu i stanu skóry. Wodór jako najsilniejszy przeciwutleniacz  przeciwdziała procesowi starzenia się oraz łagodzi stany zapalne i stres oksydacyjny.

      Wysokiej jakości generator Hydrogenium+ usuwa z wody tleni niekorzystne jony chloru, siarki, fosforu, nasycając ją aktywnym wodorem oraz korzystnymi jonami wapnia, magnezu i potasu. Wodór z łatwością przenika w głąb struktur skóry, wiąże się z najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, dzięki czemu skutecznie je neutralizuje i pozbawia skórę szkodliwych właściwości. Następnie, jako woda, jest wydalany z organizmu.

      Oczyszczanie wodorowe może poprawić sprawne funkcjonowanie skóry, spowalniając proces starzenia się, a także zmniejszając skutki stresu i zanieczyszczenia środowiska. Badanie wykazało, że aktywność antyoksydacyjna wodoru może również wpływać na powszechne patogeny skóry. Wydaje się możliwe, że wodór może łagodzić trądzik dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym oraz poprzez zmniejszenie poziomu łoju. Łój odgrywa kluczową rolę w patogenezie trądziku. Z kolei obniżony poziom łoju może poprawić właściwości skóry i zmniejszyć trądzik.

       W połączeniu z lekami doustnymi i innymi terapiami zewnętrznymi, oczyszczanie wodorowe może być brane pod uwagę w celu optymalizacji wyników leczenia trądziku i przezwyciężenia problemów napotykanych w niektórych konwencjonalnych metodach. Należy jednak zaznaczyć, że oczyszczanie wodorem nie może zastąpić leczenia farmakologicznego, ale może być stosowane jako wspomagająca kuracja miejscowa w trądziku pospolitym, w połączeniu z innymi formami terapii, zgodnie z zaleceniami lekarzy.

 

 

 

Czas trwania zabiegu 1-1.5 godz

 

Cena zabiegu oczyszczania wodorowego

twarz   200 zł

twarz, szyja   250zł

twarz, szyja, dekolt   300 zł

plecy  250 zł

 

Cena oczyszczania wodorowego + termolifting  fale radiowe Rf bipolarne

twarz   250 zł

twarz, szyja  300 zł

twarz, szyja, dekolt  350 zł